"Dijitalleşmeye neden ihtiyacımız var?" sorusunu özellikle pandemiden sonra çok az kurum soruyor.

Kurumlar dijital teknolojilerle;

1) mevcut operasyonlarını optimize etmeye

2) yeni iş modelleri üretmeye

çalışıyor.

Dijital dönüşümün teknoloji ayağında, hazır çözümler almaktan ziyade, dijital platformlar üzerinde konuya özel çözümler geliştirmek gerekiyor. Biz de bu teknolojik geliştirmeleri sizinle birlikte ve size devrederek yapıyoruz.

Teknoloji geliştirirken ihtiyaca göre işin insan-kültür-dönüşüm ve inovasyon-girişimcilik boyutlarını da ele alıyoruz. 

digital 01_edited.png

Dijital teknolojiler kullanarak yeni ürün / hizmet ve iş modellerinin geliştirilmesiyle büyüme

Dijital teknolojiler kullanarak mevcut operasyonların optimizasyonuyla maliyet düşürme

DİJİTALLEŞME ÇÖZÜMLERİMİZ

Aşağıda önceden karşıladığımız bazı ihtiyaçları görebilirsiniz. İhtiyacınız benzerse, çözümü bizde hazır. 

Yine de gelip sizi dinleyeceğiz ve ihtiyacınızın benzer olduğundan emin olacağız. Benzerse, çözüm önerimizde size özel ince ayar yapacağız.

İhtiyacınız farklıysa, size özel bir çözümü birlikte tasarlayabiliriz. 

digital optimizasyon_edited.png

Robotlara devir teslim

İhtiyaç: Çalışanlarınızın üzerinde hamaliye işler var. Bunları bir an önce yazılım robotlara verip katma değerli işlere geçmek istiyorsunuz. Ancak önceki denemenizde çok az süreci canlıya alabildiniz / hiç alamadınız. Elinizdeki robotlar boş oturuyor. 

Çözüm: Robotlara uygun süreçlerinizi 6 haftada çıkarıp implementasyona hazır hale geliyoruz ve süreç bazında yatırım geri dönüşlerini hesaplıyoruz. Bu tip süreçleri onları işleten çalışanların tespit etmesi şart olduğundan, bu yetkinliği onlara kazandırıyoruz. Zamansızlık ve bireysel / kültürel dirençlerin projeyi yavaşlatmaması için özel metotlar uyguluyoruz.

digital buyume_edited.png

İş fikrini canlıya al

İhtiyaç: Dijital iş fikriniz net, hızlıca hayata geçirip sonucu görmek istiyorsunuz ama yavaş ilerliyor. BT'nin üzerinde çok iş var. Kodlamanın yanında kullanıcı arayüzü ve müşteri deneyimi de iyi olmalı ama bu yetkinlikler sizde yok. Ve iş fikri tutana kadar ekibi büyütmek istemiyorsunuz.

Çözüm: Dijital bir iş fikrinin hayata geçmesi için gerekli ekibi sizin için kuruyoruz. Birlikte MVP (Minimum Viable Product)'nin, yani yazılımın işe yarar ilk versiyonunun içinde hangi fonksiyonların olacağına karar verip 12 haftada canlıya alıyoruz. Ekipte sizden de kişiler oluyor. Böylece biz ayrıldığımızda siz devam edebiliyorsunuz. Tabii ki bireysel / kültürel engeller varsa onları da çalışıyoruz.

digital optimizasyon_edited.png

Dijital projeni canlıya al

İhtiyaç: Üretiminizde, tedarik zincirinizde vb. operasyon noktalarında verimlilik projeleriniz belli ancak çok yavaş ilerliyorsunuz. Özellikle yapay zeka işin içine girince belirsizlik artıyor. Yönetim kurulu bir yandan dijital projelerin hızlanması için baskısını artırıyor.

Çözüm: Dijital projenizin hayata geçmesi için gerekli ekibi sizin için kuruyoruz. Birlikte MVP (Minimum Viable Product)'nin, yani çözümün işe yarar ilk versiyonunun içinde hangi fonksiyonların olacağına karar verip 12 haftada canlıya alıyoruz. Ekipte sizden de kişiler oluyor. Böylece biz ayrıldığımızda siz devam edebiliyorsunuz. Tabii ki bireysel / kültürel engeller varsa onları da çalışıyoruz.

DİJİTALLEŞME ATÖLYELERİMİZ

Bu başlık altında birçok atölyemiz mevcut. İhtiyacınıza özel atölye tasarımı da yapıyoruz. Tüm atölyelerimizde teknik ve insani yetkinlikleri koçluk ve fasilitasyon teknikleriyle kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Yüksek sayıda kişiye ulaşmak için oyunlaştırma platformu üzerinde çalışan video atölyeleriyle entegre ediyoruz.