top of page
'İş'i bilen koç ve fasilitatörlerden destek alın. 

Akademimizdeki koç ve fasilitatörlerimiz, teknolojiyi ve işi bilir, teknik ve işe ilişkin projeleriniz ve operasyonlarınız üzerinden koçluk / fasilitasyon yapabilir. Bu yüzden sağladığımız öğrenme deneyimleri ve koçluklar gerçek hayatınızda karşılık bulur.

ATÖLYELER

Atölyelerimizde teknik ve insani (soft) yetkinlikleri kazandırmak için öğrenme deneyimleri oluşturuyoruz. Bu deneyimin içinde anlatım yapmaktan daha çok uygulama, koçluk, oyunlaştırma ve süpervizyonlar bulunuyor.

 

Bu sayede hem katılım yüksek oluyor, hem de öğrenimlerle gerçek hayat arasında bir köprü kuruluyor ve katılımcılar işlerine döndüklerinde öğrendiklerini hayata geçirebiliyor.

 

Dilerseniz ihtiyacınıza özel atölye tasarımları da yapıyoruz.

KOÇLUKLAR

Koçluk, kişinin veya takımın kendi içinden öğrenmesine yöneliktir.

Kişiler ve ekipler, ancak kendi içlerinde onayladıkları tavırları sergilediklerinde ve kendi çözümlerini türetebildiklerinde sorumluluk alabilir, engelleri aşabilir, etkili olabilir ve potansiyellerine erişebilir.

OYUNLAR

Gerçek hayatı simüle ettiğimiz ve deneyimin her aşamasında grup koçluğuyla farkındalık yarattığımız oyunlarımızı 50 kişiye kadar olan gruplara oynatıyoruz.

PRATİK EĞİTİMLER

Bu eğitimler, katılımcıların ihtiyaçlarına göre katalogdan seçebileceği, spesifik ihtiyaçlarını pratik ve hızlı bir şekilde karşılayabilecekleri 3 saatlik atölyeler şeklinde verilir.

PROGRAMLAR

Programları oluşturmaktaki amacımız, gerçek değişimin zamana yayılan bir eşlikle olduğuna ilişkin inancımızdır. Bu sebeple atölyeler, koçluklar, süpervizyonlardan oluşan karma bir deneyimi oluşturuyoruz. Bu deneyime öncelikle kurumdaki gönüllüleri katıyoruz ve katılımcıların istediğimiz değişimin bayraktarları olmasını sağlıyoruz.

Dilerseniz ihtiyacınıza özel program tasarımları da yapıyoruz.

bottom of page